08:52 12.09.2019

Трамп має намір обмежити продаж вейпів в США

1 хв читати
Трамп має намір обмежити продаж вейпів в США

Президент США Дональд Трамп в середу заявив, що буде домагатися заборони на продаж деяких видів вейпової продукції, передає NBC News.

Він зазначив, що виробництво вейпової продукції за дуже короткий період часу стало прибутковим і перетворилося в гігантський бізнес. При цьому, за словами Трампа, вейпінг - нове і погано вивчене явище.

"Люди вмирають. Ми ретельно вивчаємо це (небезпеку, пов'язану з вейпінгом - ІФ). Ми введемо дуже суворі правила (продажу такої продукції - ІФ)", - сказав Трамп.

Глава МОЗ та соціальних служб США Алекс Азар уточнив, що незабаром влада підготує директиву щодо обмеження продажу ароматизованої вейпової продукції, яка, на думку експертів, користується особливою популярністю через привабливий смак.

Він вказав, що схвалення на продаж треба буде отримати у підрозділі міністерства охорони здоров'я США, яке займається контролем якості харчових продуктів, а також тютюнових виробів і ліків.

Очікується, що на розробку конкретних директив щодо продажу вейпів знадобиться кілька тижнів.

Ця ініціатива стала реакцією американської адміністрації на сотні випадків захворювань дихальної системи у людей, які курили електронні сигарети та іншу вейпову продукцію. При цьому поки не встановлено, який саме пристрій або інгредієнт могли привести до таких проблем.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА