10:12 13.09.2019

Сенцов закликав Зеленського зробити все можливе для якнайшвидшого повернення всіх ув’язнених у РФ українців

2 хв читати
Сенцов закликав Зеленського зробити все можливе для якнайшвидшого повернення всіх ув’язнених у РФ українців

Звільнений минулого тижня з ув'язнення в Росії український режисер Олег Сенцов сподівається, що українська влада зробить усе для того, щоб максимально швидко домогтися звільнення співгромадян, котрі залишилися в ув'язненні.

Виступаючи на відкритті 16-ї Щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі" в Києві Сенцов розповів, що під час ув’язнення в Росії одним із способів його боротьби була порожня баночка від чаю, на яку він наклеїв жовту і синю смужки та написав слова "Слава Україні". Цей символ його боротьби постійно в злобі знищували російські правоохоронці.

Він показав цю баночку і запропонував зробити її символом звільнення українців із в'язниць Росії, полонених, кримчан, політв'язнів, наповнюючи її персональними бирками з форми ув’язненого після його звільнення.

"Мені дуже хотілося б, щоб ця банка якомога швидше наповнилася бирками тих, хто все ще перебуває в полоні у Росії, на Донбасі та в Криму. Пане президенте: зробіть, щоб ця банка якомога швидше стала повною", - звернувся Сенцов до Зеленського, який у цей час встав зі свого місця в залі та прямував на сцену.

У свою чергу Зеленський, розпочинаючи свій виступ на форумі YES пообіцяв зробити все можливе, щоб якомога швидше звільнити всіх українських в'язнів із тюрем РФ.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила днями, що після звільнення 7 вересня 35 в'язнів Кремля, в російському ув'язненні залишаються 113 українців, із них 89 кримських татар.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА