17:45 13.09.2019

Обвал під'їзду будинку в Дрогобичі в серпні міг статися через поганий стан тримальних стін - експерти

2 хв читати
Обвал під'їзду будинку в Дрогобичі в серпні міг статися через поганий стан тримальних стін - експерти

Обвал під'їзду в житловому будинку в м. Дрогобичі (Львівська обл.) наприкінці серпня міг спричинити поганий стан середньої тримальної стіни, а також втрата стійкості тримальної стіни, що дала тріщину, повідомили експерти, котрі досліджують причини обвалу.

"Під час проведення технічного та візуального огляду було встановлено, що руйнування сталося внаслідок того, що середня тримальна стіна, на яку спиралися дві інші стіни, перебувала в стані, не придатному для експлуатації", - сказав представник ДП "Західний експертно-технічний центр" Держпраці Роман Колдра на брифінгу в п'ятницю.

Водночас він наголосив, що для точного з’ясування причин необхідно виконати гідрологічні дослідження.

Експерт з інструментального дослідження, доктор технічних наук Роман Демчина уточнив, що однією з причин обвалу стала "втрата стійкості тримальної стіни, яка дала тріщину".

За словами Демчини, наступного тижня експерти знову виїдуть до Дрогобича, щоб дослідити ту частину будинку, яка обвалилася, оскільки після обвалу в будинку з'явилися додаткові тріщини.

"Ми маємо виключити моменти, які можуть призвести до ще одного моментального руйнування", - наголосив експерт.

Як повідомлялося, вночі 28 серпня в Дрогобичі обвалився під'їзд житлового будинку на вулиці Грушевського. Внаслідок обвалу загинули восьмеро людей, семеро дістали травми.

Поліція проводить розслідування, взято під варту двох співробітників комунального підприємства, яке обслуговувало будинок.

Мешканців інших під'їздів не пускають у їхні квартири - за рішенням суду будинок опечатаний і перебуває під охороною.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА