Інтерфакс-Україна
20:23 15.09.2019

У Харкові в сутичці з націоналістами постраждали двоє поліцейських, 17 осіб доставлено в поліцію

2 хв читати
У Харкові в сутичці з націоналістами постраждали двоє поліцейських, 17 осіб доставлено в поліцію

У результаті конфлікту на вулиці Римарській в центрі Харкова до Шевченківського відділу поліції міста доставлено 17 осіб.

Як повідомили кореспонденту "Інтерфакс-Україна" у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області, група громадян, серед яких представники націоналістичної громадської організації "Фрайкор", після участі в акції "за сімейні цінності" чинили опір поліції і розпорошили в бік правоохоронців сльозогінний газ. Сутичка сталася на вулиці Римарській, приблизно в кілометрі від пл. Свободи.

"17 осіб доставлено до Шевченківського відділу поліції. Постраждали двоє працівників поліції. Одного з них з опіками очей доставили до лікарні. За фактом подій слідчими Шевченківського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу ) Кримінального кодексу України", - повідомили у відділі комунікації ГУНП в Харківській області.

Ще два конфлікти сталися на вулиці Сумській і в Саду Шевченка.

На 17-річного харків'янина, який, за даними поліції, кидав каміння в людей на вулиці Сумській після маршу рівності ХарківПрайд, склали протокол про адміністративне порушення за ч.173 (дрібне хуліганство).

За фактом побиття молодого чоловіка у Саду Шевченка поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (Хуліганство).

Як повідомляв "Інтерфакс-Україна", 15 вересня на площі Свободи в Харкові пройшов марш рівності ХарківПрайд. За оцінками поліції, в ньому взяли участь 2 тисячі людей. Захід, за словами начальника ГУ НП в Харківській області Валерія Сокуренка, відбувся без серйозних порушень. До забезпечення порядку залучили понад 2,5 тис. правоохоронців.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині перебої зі світлом після чергових ворожих атаки, енергетики вже працюють над відновленням

Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА

Мінус 619 окупантів і понад 100 одиниць техніки – 2 корпус НГУ «Хартія» оприлюднив втрати ворога за жовтень

У Покровсько-Мирноградській агломерації триває комплексна операція, проводяться стабілізаційні дії – Сирський

Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ

Зеленський анонсував програму УЗ-3000 – 3 тис. км безкоштовно в межах України залізницею

Президент доручив уряду до 15 листопада представити деталі пакету програм зимової підтримки

Протягом жовтня Сили оборони знищили 11269 повітряних цілей – ПС ЗСУ

Ворог окупував Новогригорівку Запорізької області, просунувся поруч та під Покровськом - DeepState

Окупанти за жовтень зайняли 267 кв км території України, як і у вересні – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА