Інтерфакс-Україна
10:05 16.09.2019

Сенцов не помітив в Україні багато змін, але сподівань на краще не втрачає

1 хв читати
Сенцов не помітив в Україні багато змін, але сподівань на краще не втрачає

Звільнений з ув'язнення в РФ український режисер Олег Сенцов вважає, що за п'ять років його відсутності в Україні відбулося відносно небагато змін.

"Минув тиждень з моменту мого звільнення. Мені, як людині, яка прибула на машині часу з 2014 року, було цікаво подивитися, які зміни відбулися в країні та в людях. Тиждень, звісно, короткий термін, але я встиг багато де побувати та багато з ким поспілкуватися", - написав він на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

Сенцов зазначив, що зробив два попередні висновки: змін за п'ять років не так багато, як він очікував, і "всі воюють з усіма".

"Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один з одним, якщо у нас є Путін? Але сподівань на краще я все одно не втрачаю", - підсумував режисер.

Сенцов разом із 34 українцями 7 вересня прибув до Києва в результаті взаємного звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією.

ОСТАННЄ

У Кременчуці чоловік поранив із травматичної зброї військового

Ворог вдарив по рятувальній операції на території лікарні на Сумщині

Російські війська перетнули міжнародний кордон у Сумській області, просуваються на сході та в Запорізькій області - ISW

СБУ затримала безробітного з Дніпропетровщини, який на замовлення РФ намагався підірвати поліцейських після фейкового виклику

Велика Британія та ЄС ведуть переговори щодо прискорення постачань озброєнь для України до припинення вогню

Окупанти 36 разів обстріляли Сумщину вночі та зранку: загинула людина, троє поранено

Мера Стамбула та ще 100 осіб затримано за підозрою в корупції

Внаслідок ворожої атаки БПЛА в Бучанському районі на Київщині зазнали поранень двоє цивільних

Захисники України в ніч на 19 березня знищили 72 зі 145 ворожих дронів

Сили оборони уразили за добу 16 районів зосередження окупантів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА