15:16 16.09.2019

Мінськ спростував плани створення конфедерації Росії і Білорусі

1 хв читати
Мінськ спростував плани створення конфедерації Росії і Білорусі

Прес-секретар президента Білорусі Наталія Ейсмонт підкреслила абсолютний пріоритет збереження незалежності в ході економічної інтеграції з Росією, коментуючи публікації в ЗМІ про те, що дві країни нібито планують об'єднатися в конфедерацію.

"В основі будь-яких процесів лежить теза про незалежність Білорусі і Росії. Це свято! Червоні прапорці - це суверенітет і незалежність кожної з країн. В інтеграційних процесах ми йдемо на ті кроки, які економічно доцільні. Ніяких спільних органів не створюється - до цього країни не готові ", - заявила Ейсмонт, коментуючи газеті "Наша Нива" публікації в ЗМІ РФ, де характер очікуваної інтеграції описувався з використанням принципу конфедеративних.

За словами Ейсмонт, "всі гучні терміни, зокрема, конфедерація, в Мінську оцінюють як" дозвільні журналістські штампи. "В цілому ж в інтеграційній роботі, яка зараз ведеться, сторони виходять з тих реалій, які мають, тобто з досягнутого рівня взаємодії ", - вважає прес-секретар Олександра Лукашенка.

Вона нагадала, що на рівні відомств в Білорусі і РФ триває робота спільних колегій, ефективно працюють Парламентські збори, Союзний Радмін, Вища держрада Союзної держави. "Це ті органи, через які, згідно з домовленостями президентів, вирішуються і будуть вирішуватися питання двосторонніх відносин", - вважає Ейсмонт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА