15:31 16.09.2019

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки збережеться в Києві 17-20 вересня

2 хв читати
Надзвичайний рівень пожежної небезпеки збережеться в Києві 17-20 вересня

У Києві протягом поточного робочого тижня 17-20 вересня утримається надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека, повідомляє в понеділок Київська міська державна адміністрація (КМДА) з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"Управління з питань цивільного захисту КМДА закликає киян максимально обережно поводитися з вогнем, особливо в лісопаркових зонах, і нагадує про правила поведінки в разі виникнення пожежі", - йдеться в оприлюдненому прес-службою КМДА повідомленні.

Згідно з рекомендаціями міськадміністрації, в разі потрапляння в осередок пожежі не потрібно панікувати та приймати поспішних необдуманих рішень; не тікати від полум'я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, а подолати крайку вогню проти вітру, закривши голову та обличчя одягом.

"Із небезпечної зони, до якої наближається полум’я, виходьте швидко, перпендикулярно напрямку поширення вогню; якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість або галявину, ввійдіть у водойму або накрийтесь мокрим одягом і дихайте повітрям, що над самою поверхнею землі (тут воно менш задимлене); рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини", - додають в Управлінні з питань цивільного захисту.

Гасити полум’я невеликих низових пожеж можна, забиваючи його гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами. Також під час гасіння пожежі не відходьте далеко від доріг і просік, не випускайте з виду інших учасників гасіння пожежі, підтримуйте з ними зв’язок за допомогою голосу.

"Будьте обережні в місцях горіння високих дерев, вони можуть завалитися і травмувати вас; особливо будьте обережні у місцях торф’яних пожеж, враховуйте, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому рухайтеся, за можливості, перевіряючи палицею глибину шару, що вигорів; після виходу з осередку пожежі повідомте місцевих органам влади та пожежній службі про місце, розміри та характер пожежі", - йдеться в рекомендаціях.

В Управлінні з питань цивільного захисту КМДА також повідомили, що в Київській області в неділю, 15 вересня, було зафіксовано 68 пожеж на загальній площі 72,132 га.

"Працівники Державтоінспекції зафіксували, зокрема: п’ять осередків загоряння торфу, 53 - трав'яного настилу, вісім - сміття на відкритій місцевості, а також лісові пожежі", - йдеться в інформації.

У Києві 15 вересня було зафіксовано 29 пожеж, зокрема: на території Микільського лісопаркового господарства горів трав'яний настил на площі 700 кв. м; на території Дніпровського лісництва - трав'яний настил і сміття на площі 10 кв. м; у Голосіївському районі горіло сміття на площі 150 кв. м.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА