19:20 17.09.2019

Спікер ВР і віце-президент ЄБРР обговорили перспективи продовження співпраці України та банку

2 хв читати
Спікер ВР і віце-президент ЄБРР обговорили перспективи продовження співпраці України та банку

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на зустрічі з віце-президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Аланом Пію висловив сподівання на конструктивне і взаємовигідне партнерство, а Пію запевнив, що банк продовжить співпрацю з Україною.

"Нам дуже важливо отримувати підтримку фінансового, політичного та економічного плану. Сподіваюся, що і в подальшому ми матимемо хороші відносини", - сказав Разумков на зустрічі з Пію, повідомила прес-служба апарату Верховної Ради у вівторок.

Він зазначив, що Україна має "дуже амбітні плани" і розраховує на зростання темпів економіки у 5-7%.

Разумков висловив сподівання, що ухвалення закону про концесію (відповідний законопроект розглянуто в першому читанні) дасть змогу створити "додаткове вікно можливостей".

Він також поінформував, що в Україні розробляють механізми і довгострокові плани бізнесу та уряду. "Україна буде більш прогнозованою і стабільною державою для інвестицій", - сказав спікер парламенту.

Крім того, він розповів віце-президенту ЄБРР про кроки у напрямі подальшої приватизації державних підприємств, про відкриття ринку землі, наголосивши, що "перед Україною стоять великі перспективи і великі можливості".

У свою чергу Пію зазначив, що ЄБРР продовжить співпрацю з Україною, особливо з урахуванням бажання нової влади швидко та ефективно проводити реформи. Це стосується довгострокових інфраструктурних проектів, пов'язаних із компанією "Нафтогаз України", "Укренерго", будівництво доріг у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях, метро в Харкові, Дніпрі, багатьох об'єктів на сході України тощо.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА