Інтерфакс-Україна
20:05 17.09.2019

МВС, МОЗ та українські релігійні організації мають напрацювати єдиний підхід до медичного канабісу

1 хв читати
МВС, МОЗ та українські релігійні організації мають напрацювати єдиний підхід до медичного канабісу

Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство охорони здоров'я і релігійні організації повинні напрацювати єдиний підхід до питання медичного використання канабісу, і тільки потім виносити його на обговорення уряду, заявив глава МВС Арсен Аваков.

"Щодо питання медичного використання канабісу. У нас на цю тему немає ані законодавчого забезпечення, ані процедури, ані філософії. Минулий уряд обговорював його "з голосу", без жодного документа. Я проголосував проти, оскільки не зрозуміло, що пропонується. Якщо це питання знову буде порушено Міністерством охорони здоров'я, я відмовлятиму мотивовано доти, доки ми не напрацюємо єдиний конструктивний підхід", - сказав Аваков під час зустрічі із Всеукраїнською радою церков у вівторок, повідомляє департамент комунікації МВС.

За словами міністра, це питання необхідно обговорювати професійно, за участю медиків, МВС і релігійних організацій.

"Для того щоб розібратися, де є та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, у тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов'язань у рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в уряді прийдемо до цього питання, має обговорюватися саме спільне бачення", - додав глава МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1190 військовослужбовців

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Чернігів

24 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА