Інтерфакс-Україна
07:21 18.09.2019

Рябошапка проведе в середу нараду з розслідування підпалу будинку Гонтаревої

1 хв читати
Рябошапка проведе в середу нараду з розслідування підпалу будинку Гонтаревої

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка в середу, 18 вересня, проведе спільну нараду прокурорів і слідчих з метою швидкого та ефективного розслідування факту пожежі, що сталася в ніч на 17 вересня в будинку, яким користувалася колишня глава Нацбанку України Валерія Гонтарева.

"Зараз під керівництвом прокуратури поліцією проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення дійсних обставин пожежі та перевірку всіх можливих версій у справі. Кримінальне провадження порушено за фактом умисного знищення майна, його розслідування взято на контроль керівництвом Генеральної прокуратури", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури у вівторок ввечері.

Як повідомлялося, вранці 17 вересня Гонтарева повідомила, що будинок її родини у с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області вночі згорів унаслідок підпалу.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розцінив підпал будинку Гонтаревої як кримінальний тиск на неї та заявив, що поліція докладе максимум зусиль для пошуку зловмисника.

В Офісі президента заявили, що пожежа у будинку Гонтаревої - зухвалий злочин, швидке розкриття якого має стати пріоритетом у роботі правоохоронних органів.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Пізніше прес-центр Служби безпеки України повідомив, що Зеленський доручив главі СБУ Івану Баканову приєднатися до розслідування факту підпалу будинку Гонтаревої.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський почав зустріч з представниками уряду у Мадриді

Делегації Офісу генпрокурора та Мін’юсту Франції обговорили співпрацю у документуванні воєнних злочинів і екологічної шкоди

РФ вдарила по енергооб’єктах Дніпропетровщини, Сумщини, Херсонщини та Донеччини – Міненерго

Оформити заявку на 1 тис. грн "Зимової підтримки" тепер можна у відділеннях "Укрпошти"

"Сільпо" відкрило новий супермаркет в Чернігові та оновлений у Василькові

Standard One презентував новий прибутковий будинок "S1 Позняки" у Києві

Українські фармвиробники через державну регуляцію втратили 3-5% фінансових надходжень – думка

Зеленський відвідує у вівторок Іспанію, а завтра - Туреччину

Ворог вдруге за час повномасштабної війни атакував приміське депо у Дніпрі

Ворог атакував 4 балістичними ракетами 114 БпЛА, збито 101 дрон, зафіксовано влучання 4 ракет та 13 ударних БпЛА на 15 локаціях – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА