08:59 18.09.2019

США вирішили застосувати проти Венесуели "Пакт Ріо"

1 хв читати
США вирішили застосувати проти Венесуели "Пакт Ріо"

США для протистояння загрозі з боку влади Венесуели ініціюють застосування проти Каракаса Міжамериканський договір про взаємну допомогу (також відомий як "Пакт Ріо" - ІФ), повідомив американський держдепартамент.

У ньому наголошується, що Вашингтон "з нетерпінням чекає зустрічі з регіональними партнерами для обговорення багатосторонніх економічних і політичних варіантів, які ми можемо використовувати для усунення загрози безпеки регіону, яку представляє (президент Венесуели Ніколас - ІФ) Мадуро".

Держдеп звинуватив владу Венесуели в зриві переговорного процесу з венесуельською опозицією на Барбадосі, який проходив за посередництва Норвегії, зазначивши, що таким чином вона продемонструвала "небажання серйозно займатися поверненням демократії в Венесуелу".

У заяві йдеться, що Сполучені Штати продовжують підтримувати Хуана Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим президентом країни, Національну асамблею і "венесуельський народ, які прагнуть відновити демократію в своїй країні".

Водночас Держдеп підкреслив: "Будь-які серйозні переговори повинні вестися між колишнім режимом і тимчасовим президентом Гуайдо. Як ми вже неодноразово говорили, санкції США не будуть зняті доти, поки Мадуро не втече".

Міжамериканський договір про взаємну допомогу ( "Пакт Ріо") - угода, підписана більшістю латиноамериканських країн, згідно якої напад на будь-яку з країн-підписантів означає напад на всі держави, які беруть участь в договорі.

Венесуела вийшла з договору в 2012 році.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА