19:15 18.09.2019

Зеленський пообіцяв переселенцям-учасникам АТО представити через місяць програму забезпечення їх житлом

2 хв читати
Зеленський пообіцяв переселенцям-учасникам АТО представити через місяць програму забезпечення їх житлом

Голова громадського руху учасників АТО і громадян із тимчасово окупованої території В'ячеслав Серпокрилов повідомив, що учасники акції протесту біля будівлі Офісу президента зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським і домовилися про розробку та презентацію програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

"Зустріч з президентом Володимиром Зеленським відбулась. Надзвичайно конструктивна та позитивна. Всі наші пропозиції були президентом враховані. Президент вже має бачення вирішення нашого питання та готує програму із забезпечення житлом (шляхи фінансування). Взяв паузу в один місяць. Домовилися через місяць, що Володимир Зеленський презентує нам цю програму", - написав Серпокрилов на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

За його словами, учасники зустрічі також домовилися про політичне рішення працювати далі з Міністерством фінансів та Міністерством соціальної політики, щоб за результатами виконання державного бюджету на 2019 рік перерозподілити кошти на фінансування постанови уряду №280 від 18 квітня 2018 року. "Президент пообіцяв дати сигнал відповідним міністерствам", - написав Серпокрилов.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою №280 у 2018 році затвердив порядок виплати грошової компенсації на отримання житла внутрішньо переміщеними особами, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Згідно з порядком, грошова компенсація переселенцям виплачується в повному обсязі в порядку черговості постановки на квартирний облік за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА