Інтерфакс-Україна
19:24 20.09.2019

Трамп: США можуть відразу атакувати 15 цілей в Ірані, проте вибирають стриманість

2 хв читати
Трамп: США можуть відразу атакувати 15 цілей в Ірані, проте вибирають стриманість

Президент США Дональд Трамп заявив про здатність американських військових у будь-який момент одночасно атакувати 15 цілей на території Ірану, повідомляє в п'ятницю агентство Bloomberg.

"Найпростіше, що я можу сказати: добре, ну давайте атакуємо 15 різних і важливих цілей в Ірані. Я можу зробити це - і питань більше немає", - сказав президент журналістам у Білому домі.

Однак, за словами Трампа, він вважає, що стриманість у цьому питанні є демонстрацією сили США. "Я думаю, що те, як ми зараз діємо (щодо Ірану - ІФ), демонструє набагато більше сили", - зазначив президент.

Крім цього Трамп згадав, що збирається обговорити з командою з нацбезпеки варіанти дій щодо Ірану.

Раніше агентство Associated Press повідомило, що в п'ятницю Пентагон має намір представити Трампу список заходів, які США можуть вжити щодо Ірану у відповідь на удари по нафтових об'єктах Саудівської Аравії, відповідальність за які Вашингтон поклав на Тегеран.

У ніч на 14 вересня підприємства Saudi Aramco піддалися атаці. Зокрема, був атакований комплекс з доробки нафти, розташований на сході країни. Це призвело до скорочення видобутку нафти в Саудівській Аравії вдвічі - на 5,7 млн барелів на добу.

Відповідальність за напад взяли на себе єменські повстанці-хусити, проте США засумнівалися в їх причетності і звинуватили в тому, що трапилося, іранську владу. Тегеран відкидає ці звинувачення.

 

 

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА