Інтерфакс-Україна
08:52 21.09.2019

США наступного тижня визначаться щодо плану з перекидання військових на Близький Схід - Данфорд

1 хв читати
США наступного тижня визначаться щодо плану з перекидання військових на Близький Схід - Данфорд

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США Джозеф Данфорд пообіцяв наступного тижня розробити пропозицію щодо перекидання підкріплення в Саудівську Аравію і ОАЕ.

"Я представлю свої пропозиції на початку наступного тижня", - сказав він на прес-конференції. Він пояснив, що пізніше буде готовий розповісти про плани пресі.

Раніше повідомлялося, що, за словами Данфорда, йтиметься "не про тисячі" перекинутих на Близький схід військовослужбовців армії США.

Американські ЗМІ вважають, що ці військові розгортатимуть протиракетні комплекси Patriot і THAAD.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп прийняв рішення про відправку до Саудівської Аравії і ОАЕ додаткових військових. На такий крок він пішов після недавньої атаки саудівських нафтових об'єктів. США вважають, що за атакою стоїть Іран. У Тегерані ж заявляють, що не причетні до події.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Трамп, зустрічаючись із Путіним, "щиро хоче" покласти край війні, але без України та ЄС з цього нічого не вийде

Помер лідер групи Green Grey Андрій Яценко, відомий під псевдо "Дизель" - соцмережі

На покровському напрямку відбулось 55 бойових зіткнень – Генштаб

Рада ЄС звернулася до Єврокомісії запропонувати подальші заходи для підтримки енергобезпеки України

У ЄС мають намір після ухвалення 19-го пакету санкцій проти РФ розпочати розроблення 20-го

Каллас призначила спецпредставника для координації протидії "тіньовому флоту" РФ

Каллас: вже 25 країн ЄС будуть сторонами Спецтрибуналу з розслідування злочинів агресії РФ

Зеленський за підсумками Ставки: готуємо повний спектр далекобійних відповідей на російський терор проти української інфраструктури

Окупанти просунулися у Куп'янську, Вовчанську та ще двох областях, зайняли 17 кв км за добу

Голова облради і нардепка підозрюються у недекларуванні понад 8 млн грн - НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА