Інтерфакс-Україна
07:14 22.09.2019

Україна передала до Інтерполу 23 запити на пошук осіб, підозрюваних в тероризмі

1 хв читати
Україна передала до Інтерполу 23 запити на пошук осіб, підозрюваних в тероризмі

Українські правоохоронці взаємодіють з турецькою поліцією з пошуку осіб, підозрюваних у тероризмі, повідомив керівник Нацполіції України Сергій Князєв.

"Від Туреччини до нас було направлено 28 запитів щодо розшуку злочинців громадян Турецької Республіки. Ми відповіли на всі. Крім того, ми передали 23 запити, щодо осіб, які підозрюються в тероризмі, 31 - шахрайстві і 36 в контрабанді", - цитує Князєва прес-служба Нацполіції України.

Також керівник Нацполіціі підкреслив, що стосовно всіх злочинців правоохоронці обох країн взаємодіяли через канали Інтерполу.

"Туреччина передала нам двох громадян, яких розшукувала поліція України. Двох людей, підозрюваних в тероризмі, ми передали Туреччині. Ще одна людина чекає екстрадиції", - додав Князєв.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА