09:05 22.09.2019

Браконьєри напали на співробітників нацпарку в Одеській області

1 хв читати
Браконьєри напали на співробітників нацпарку в Одеській області

Браконьєри під прикриттям прикордонників напали на працівників Національного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області, повідомило місцеве видання "Думська".

"Люди, які незаконно видобувають кефаль на території НПП "Тузлівські лимани", напали на працівників нацпарку", - цитує видання на своєму сайті в суботу ввечері в. о. директора національного парку Ірину Вихристюк.

За її словами напад здійснили браконьєри, які крадуть рибу за допомогою незаконного каналу. Також вона підкреслила, що під час нападу, поруч з браконьєрами знаходилися троє прикордонників відділу "Курортне". Вихристюк додала, що співробітники нацпарку перебували на підконтрольній їм території і не заходили в будівлі рибалок.

Глава дослідницького департаменту нацпарку Іван Русєв повідомив, що браконьєрів, які вилучали тонни риби було 40, вони вирвали у співробітників держохорони парку фото- і відеокамери. Постраждалі виїхали до лікарні знімати побої.

В інформації зазначено, що браконьєрам вдалося забрати один планшет і один ліхтар у працівників нацпарку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА