Інтерфакс-Україна
19:44 23.09.2019

Українська незалежна морська профспілка закликала ОБСЄ реалізувати свій мандат на морі в зв'язку з агресією РФ

2 хв читати
Українська незалежна морська профспілка закликала ОБСЄ реалізувати свій мандат на морі в зв'язку з агресією РФ

Українська незалежна морська профспілка закликала Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні реалізовувати в повній мірі свій мандат у Чорному та Азовському морях для забезпечення реалізації прав українських моряків у зв'язку з агресією РФ, повідомляється на сайті ОБСЄ.

"Ми настійно рекомендуємо ОБСЄ приділяти більше уваги ризикам та викликам у сфері безпеки та людського виміру в морському секторі, особливо в Чорному та Азовському морях, для посилення можливостей Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні відображати ситуацію в українському морському просторі, оскільки це є незаперечною частиною мандата цієї місії", - йдеться в тексті виступу представника УНМП Бориса Бабіна на щорічній нараді ОБСЄ з людського виміру.

Під час виступу він зазначив, що спроби "умиротворення" РФ в Чорному та Азовському морях, які проводила Україна, викликали у російської сторони відчуття "повної безкарності" і призвели до актів державного піратства проти українських риболовецьких суден.

Представник УНМП також зазначає, що як члени екіпажів на вантажних і рибальських суднах, плаваючих під різними прапорами у всьому світі, працюють понад 100 тисяч громадян України, "наша країна входить до першої п'ятірки країн-донорів робочої сили з цього глобального значення". "Але українські моряки, як особливий вид трудових мігрантів, ніколи не були достатньо захищені законодавчою та організаційною політикою власного уряду", - зазначив він.

У виступі також зазначалося, що понад 20 тисяч українських моряків і рибалок у Криму й окупованій частині Донбасу "стали заручниками політики агресора і їхні можливості отримання легальних документів та легального доступу до суден обмежені".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

Кількість будинків без світла в Києві сягала 5,8 тис, наразі 540 тис споживачів вже заживлено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА