Інтерфакс-Україна
11:48 24.09.2019

Давтян не має наміру звільнятися з посади заступника голови КМДА

1 хв читати
Давтян не має наміру звільнятися з посади заступника голови КМДА

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Дмитро Давтян заявив, що не писав заяви про звільнення з посади та не планує цього робити.

"Заяву не писав, писати не збираюся, а про це дізнався з новин", - написав Давтян на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що хоче "продовжити працювати для блага киян".

Як повідомлялося, 23 вересня міський голова Києва Віталій Кличко попросив заступників голови КМДА Дмитра Давтяна та Олександра Спасибка написати заяви про відставку та має намір направити відповідні проекти подань на звільнення до Кабінету Міністрів.

За словами мера української столиці, нині обов'язки Давтяна та Спасибка розподілені між іншими заступниками, зокрема новим радником Максимом Бахматовим, якого в майбутньому також буде призначено його заступником.

Спасибка і Давтяна було призначено заступниками голови Київської міської державної адміністрації в 2016 та в 2017 роках відповідно.

Офіс президента України звернувся до Кабінету Міністрів з проханням внести подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА. 5 вересня Кабмін погодив звільнення.

Кличко назвав ініціативи з розділення влади в столиці та відсторонення його з посади голови КМДА такими, що суперечать законодавству, й додав, що має намір обстоювати нинішній порядок, згідно з яким обраний мер столиці автоматично призначається головою міськадміністрації. Він наголосив, що поділ посад і впровадження у столиці "двовладдя" є антиконституційним.

ОСТАННЄ

Польща розгортає близько 40 тисяч військових на кордонах з РФ та Білоруссю - ЗМІ

Мерц привітав експосла ФРН в Україні з призначенням на посаду голови федеральної розвідслужби

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

Свириденко закликала місцеву владу використовувати додаткову дотацію на захист критичної інфраструктури

Презентація першого українського роману, написаного поглядом, відбулася в Києві – "Проти вітру" Марини Бородіної

Мінрозвитку: Готується оновлений механізм евакуації людей із територій активних та можливих бойових дій

В МЗС України закликали Словаччину не знімати відповідальність з РФ з вторгнення її дронів у Польщу

Понад 7 тис. місць для розміщення евакуйованих осіб вже підготували в Україні

Суд усунув з посади детектива НАБУ через підозру в недостовірному декларуванні та обрав заставу майже в 3 млн грн

Шмигаль на виставці у Лондоні обговорив з виробниками ОПК закупівлі, техпідтримку, спільне виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА