17:14 24.09.2019

Кількість випадків прояву ворожнечі до українців у Польщі збільшилася за останні роки з 30 до 190 - омбудсмен

1 хв читати
Кількість випадків прояву ворожнечі до українців у Польщі збільшилася за останні роки з 30 до 190 - омбудсмен

 Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що останнім часом збільшилася кількість випадків прояву дискримінації та ворожнечі стосовно громадян України у Польщі. Випадок побиття українського студента в місті Жори омбудсмен тримає на особистому контролі.

"Висловила своє занепокоєння зростаючою тенденцією ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою. За чотири роки кількість таких випадків збільшилася з 30 до 190. Не всі громадяни України звертаються до відповідних установ, коли порушують їхні права, тому ця цифра може бути більшою", - написала Денісова на своїй сторінці у Facebook у вівторок після зустрічі з уповноваженим з цивільних прав Польщі Адамом Боднаром.

Як приклад вона назвала жорстоке побиття українського студента групою з п'яти осіб у м. Жори 20 вересня. "Справа перебуває на моєму особистому контролі", - додала омбудсмен.

Вона також повідомила, що підписала з польською стороною лист про наміри щодо поглиблення двостороннього співробітництва й обговорила питання захисту прав трудових мігрантів та обміну інформацією про умови праці українських громадян.

Крім того, омбудсмен має намір звернутися з пропозицією до Міністерства закордонних справ України щодо розширення консульського представництва для посилення захисту громадян України на території Польщі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА