Інтерфакс-Україна
22:05 24.09.2019

Байден пригрозив виступити на підтримку імпічменту Трампа

2 хв читати
Байден пригрозив виступити на підтримку імпічменту Трампа

Учасник американської президентської гонки Джо Байден планує у вівторок закликати Конгрес США почати процедуру імпічменту щодо президента США Дональда Трампа в разі, якщо той не буде співпрацювати в рамках проведених Конгресом розслідувань, повідомляє видання Politico.

Зокрема, Трамп, на думку Байдена, повинен надавати Конгресу інформацію щодо його телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, яка спровокувала скандал в США. Таку заяву Байден планує зробити під час виступу в штаті Делавер пізніше у вівторок.

"Він закличе Трампа задовольнити всі законні запити Конгресу, що залишилися, про інформацію, зокрема, з українського питання, а також щодо інших розслідувань. І, якщо Трамп не підкориться, у Конгресу не буде вибору окрім як розпочати імпічмент", - заявив помічник Байдена.

Раніше Байден відкрито не виступав на підтримку імпічменту Трампа. Так, виступаючи в Айові на вихідних, Байден заявив, що розмова Трампа з президентом України, про яку раніше повідомляли ЗМІ - "неймовірне зловживання владою". Водночас Байден відзначав, що не висловлював думки про імпічмент.

Низка американських ЗМІ раніше повідомили, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності почати розслідування стосовно Хантера Байдена - сина Джо Байдена, а також, що президент США "близько восьми разів закликав його працювати" з адвокатом Руді Джуліані щодо розслідування проти Хантера Байдена.

ЗМІ повідомляли, що Трамп, намагаючись ініціювати розслідування проти сина Байдена, затримував виділення Україні військової допомоги.

У понеділок Трамп заявив, що США вже виділили Україні обіцяну допомогу. Він зазначив, що Штати готові заморожувати кошти для України, якщо країни Європи не робитимуть свій внесок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА