07:43 25.09.2019

Зеленський: досягненню Україною цілей сталого розвитку заважають внутрішній опір реформам і війна через агресію РФ

2 хв читати
Зеленський: досягненню Україною цілей сталого розвитку заважають внутрішній опір реформам і війна через агресію РФ

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що досягнення країною цілей сталого розвитку заважають опір реформам всередині країни і війна через зовнішню агресію з боку Російської Федерації.

"Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру і відчуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів, неможливий там, де панують агресивні геополітичні стратегії, коли аплодують вторгненню в інші держави і порушенню прав і свобод людини", - підкреслив він під час участі в Діалозі лідерів на Саміті ООН з Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Зеленський запевнив, що Україна віддана своїм зобов'язанням щодо цілей сталого розвитку, для їх досягнення створені національні стратегічні рамки, функціонує механізм їх впровадження і моніторингу цього процесу.

"Нашими завданнями є суттєве зростання економіки для подолання бідності та підвищення зайнятості населення, дієва реформа правоохоронних і судових органів, завершення реформи децентралізації", - сказав він.

За його словами, показники України можуть і повинні бути значно кращими, адже країна вибрала правильний шлях розвитку, і тепер настав час рухатися ним швидше і впевненіше.

"На цьому шляху сьогодні два бар'єри. Перший - це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи отримують опір. Але з цим нова українська влада обов'язково впорається. Другий бар'єр набагато складніший. І нам його не здолати без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України", - цитує виступ Зеленського його прес-служба.

Президент нагадав, що через окупацію Криму і частини Донбасу в Україні були зруйновані критично важлива інфраструктура і промислові об'єкти, втрачені міжгалузеві зв'язки.

"Але найголовніше - Україна втратила понад 13 тис. громадян. Це не тільки професійні військові, а й добровольці. Серед загиблих є медики, педагоги, спортсмени, вчені, дослідники, художники, музиканти, журналісти, правозахисники. Кожен міг би внести свій вклад в розвиток не тільки України, але і всього світу. Але це, на жаль, неможливо", - зазначив він.

Зеленський вірить, що разом з міжнародними партнерами, політико-дипломатичним шляхом Україна зможе домогтися повернення своїх територій, припинення війни і панування миру.

"І це - наша мета номер один. Для того щоб пліч-о-пліч з державами-членами ООН ми без бар'єрів могли рухатися вперед для досягнення інших Цілей сталого розвитку і разом будувати новий світ, вільний від бідності, голоду, хвороб і воєн", - резюмував президент України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європарламент подолав перший етап Brexit - голосування на рівні комітету

США додали до санкційних списків щодо Ірану двох людей і шість компаній, п'ять з яких китайські

Вашингтон запровадив нові правила отримання віз для жінок, що хочуть народжувати в США

В Україну прибули представники Організації цивільної авіації Ірану

УГСПЛ презентувала звіт про вплив війни на Донбасі на працівників секс-індустрії

Начальника відділу ГУ ДФС у Київській області затримали під час одержання хабара в 20 тис. грн

Начальника юрвідділу заводу "Генератор" затримано на хабарі - прокуратура

Мінінфраструктури оголосило відкритий відбір на посаду керівника АМПУ

ЄС взяв до відома постанову суду ООН про порушення М'янмою зобов'язань за Конвенцією про геноцид

Бойовики вісім разів обстріляли українські позиції з опівночі, поранено одного бійця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА