Інтерфакс-Україна
07:58 25.09.2019

Винуватець "п'яної" ДТП на Різдво, який збив пішохода і зник з місця події, отримав 4 роки в'язниці

1 хв читати
Винуватець "п'яної" ДТП на Різдво, який збив пішохода і зник з місця події, отримав 4 роки в'язниці

Вовчанський районний суд Харківської області виніс обвинувальний вирок водієві, який у січні 2018 року збив пішохода і, залишивши його помирати на дорозі, зник з місця події.

"27-річного місцевого жителя визнали винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило загибель людини, а також свідомому залишенні пішохода в небезпеці (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України) ... і засудили до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як було встановлено, засуджений відзначав Різдво з друзями, після чого сів за кермо нетверезим. Чоловік їхав зі швидкістю понад 100 км / год, не помітив пішохода на узбіччі сільської дороги і збив його. Водій не зупинився, щоб спробувати допомогти потерпілому, а не зменшуючи швидкості, зник з місця події. Пішохід від отриманих травм загинув.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

Двох людей поранено у Сумській громаді через ворожу атаку з дрону - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА