13:30 25.09.2019

Кабмін звільнив голову ДАБІ та його заступника

1 хв читати
Кабмін звільнив голову ДАБІ та його заступника

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ухвалив рішення звільнити голову Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) та його першого заступника.

Як повідомляється на сайті Кабміну, з посади голови ДАБІ звільнено Сергія Кузьміна, а також його першого заступника Валерія Філончука.

Як повідомлялося, в липні 2019 року до Кабінету Міністрів України було направлено подання віце-прем'єр-міністра про непроходження головою ДАБІ Сергієм Кузьміним випробувального терміну. Незважаючи на це, Кузьмін так і не був звільнений з посади і надалі виконував обов'язки голови ДАБІ.

Раніше, наприкінці березня 2019 року, уряд призначив за підсумками конкурсу головою ДАБІ Сергія Кузьміна, який з січня 2016 року до кінця січня-2019 очолював держпідприємство "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" ("Укрдержбудекспертиза"). На посаду голови ДАБІ, окрім Кузьміна, претендували ще три кандидати. Сам Кузьмін претендував також на посаду голови Держгеонадр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА