Інтерфакс-Україна
20:57 25.09.2019

Редакційну угоду "tsn.ua" з акціонером буде перепідписано - "1 + 1 медіа"

2 хв читати
Редакційну угоду "tsn.ua" з акціонером буде перепідписано - "1 + 1 медіа"

Редакційну угоду колективу співробітників сайту ТСН.ua з акціонером, яка втратила силу після структурних змін в компанії "1 + 1 медіа", які торкнулися digital-активів, буде перепідписано, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "1 + 1 медіа" в середу.

"Угода ... буде перепідписана з колективом співробітників сайту найближчим часом", - йдеться в коментарі прес-служби, переданому агентству "Інтерфакс-Україна" у зв'язку з побоюваннями про долю цього документа, публічно висловленими напередодні екс-главою tsn.ua Катериною Коберник.

Щодо звільнення Коберник з посади заступника директора департаменту з нових медіа, в "1 + 1 медіа" зазначили, що про ліквідацію цієї посади було заявлено ще влітку цього року і про скорочення Коберник була повідомлена за два місяці відповідно до чинного законодавства.

"Децентралізація в компанії вимагала нових менеджерських компетенцій з управління низкою активів", - йдеться в коментарі прес-служби.

Водночас у ньому зазначається, що структурні зміни, що торкнулися структури сайту tsn.ua, не торкнулися редакції сайту.

Як повідомлялося, Коберник пояснила своє звільнення за скороченням штату давнім конфліктом з колишнім гендиректором 1 + 1, а нині керівником парламентського комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики від фракції "Слуга народу" Олександром Ткаченком. "Конфлікт і управлінський, і етичний", - зазначила журналіст.

Вона заявила, що за роки її керівництва сайт був незалежним і під гарантіями редакційної угоди з акціонером Ігорем Коломойським писав те, що вважала правильним редакція, а не Ткаченко або Коломойський. "Після мого відходу ця угода втратила чинність. У сайта зараз непрості часи. Я дуже сподіваюся, що попри все, з'явиться нова угода, що знайдеться людина, яка зможе щодня відстоювати те, що в ній написано - це складно", - написала Коберник в Facebook.

Вона повідомила, що йде в інтернет-медіа theБабель, яке також фінансує Коломойський, де з моменту його запуску рік тому була шеф-редактором.

Коломойський у середині вересня в кулуарах форуму YES в ході спілкування з журналістами заявив, що всі його медіа-проекти збиткові і він розглядає їх фінансову підтримку як філантропію. Він також повідомив, що думає про можливість стати гендиректором "1 + 1", так як будь-яка інша кандидатура буде викликати ревнощі у Ткаченка, який пішов в Раду.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА