Інтерфакс-Україна
07:24 27.09.2019

Пристайко та Пейчинович-Бурич обговорили повернення російської делегації в ПАРЄ і шляхи подолання кризи довіри

1 хв читати
Пристайко та Пейчинович-Бурич обговорили повернення російської делегації в ПАРЄ і шляхи подолання кризи довіри

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко провів зустріч з новим Генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич, де сторони обговорили повернення російської делегації в ПАРЄ і шляхи подолання кризи довіри, повідомляє прес-служба МЗС України.

"Сторони обмінялися думками щодо наслідків рішення, яке дозволило безумовне повернення російської делегації до Парламентської асамблеї РЄ в червні, і шляхи подолання кризи довіри", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті МЗС України.

Глава МЗС України на продовження конструктивного співробітництва з РЄ в сфері забезпечення аналізу національного законодавства на відповідність європейським нормам і стандартам.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА