Інтерфакс-Україна
14:09 27.09.2019

СБУ спільно з Інтерполом займається розшуком підозрюваного в справі Гандзюк Левіна

1 хв читати
СБУ спільно з Інтерполом займається розшуком підозрюваного в справі Гандзюк Левіна

Служба безпеки України у співпраці з Інтерполом здійснює міжнародний розшук підозрюваного в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна, повідомив прес-центр СБУ з посиланням на керівника Головного слідчого управління (ГСУ) спецслужби Богдана Тиводара.

За його словами, слідчі СБУ, задіяні з листопада 2018 року в розслідуванні нападу на Гандзюк, зосередилися на встановленні замовників злочину, а також продовжують досудове розслідування в справі про можливу причетність інших осіб до замовлення нападу на херсонську активістку.

Тиводар нагадав, що СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України зібрала достатньо доказів і повідомила про підозру Левіну та голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

Лукашенко помилував 123 іноземців, з Білорусі на свободу повернуться п'ять українців

Стубб візьме участь у переговорах щодо миру в Україні у Берліні 15 грудня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА