12:25 28.09.2019

На Львівщині завершилися міжнародні навчання Rapid Trident-2019

1 хв читати
На Львівщині завершилися міжнародні навчання Rapid Trident-2019

 Багатонаціональні військові навчання Rapid Trident-2019, які стартували у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (с. Старичі Львівської області) 13 вересня, завершилися в суботу, 28 вересня.

Як повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, у навчаннях взяли участь понад 3600 військовослужбовців із 14 країн світу і 600 одиниць військової техніки. В рамках навчань використовувалася система імітаційного моделювання.

Цього року учасниками "Rapid Trident-2019" стали і прикордонники відділу прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського загону Східного регіонального управління Держприкордонслужби України (входить до складу об'єднаного батальйону МВС).

Основною метою навчань було вивчення досвіду ведення бойових дій за стандартами НАТО. Для прикордонників головним завданням стало підвищення рівня взаємодії з іншими підрозділами сектору оборони під час вирішення кризових ситуацій на певній ділянці державного кордону. Всі елементи навчань проходили в умовах, максимально наближених до бойових.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА