Інтерфакс-Україна
16:15 28.09.2019

Поліція підтвердила інформацію про 10 постраждалих в результаті вибуху на заводі в Сумах

1 хв читати

У Сумах унаслідок вибуху в одному з цехів заводу постраждали 10 працівників, двоє з них перебувають у реанімації, повідомив відділ комунікації поліції Сумської області.

Раніше управління Держслужби з НС в Сумській області повідомило, що вибух з подальшим спалахом стався на території одного з підприємств м. Суми в суботу вранці. Повідомлення про вибух та пожежу на підприємстві на вул. Лінійній надійшло о 10.51.

Рятувальники, що прибули на місце, з'ясували, що загоряння сталося всередині виробничого цеху. Вогонь охопив виробниче обладнання цеху та утеплювач стін на площі до 50 кв. м.

За даними ДСНС, об 11.17 пожежу локалізували, об 11.55 ліквідували.

"Телевізійна служба новин" (ТСН) повідомила, що вибух стався на заводі, де виготовляють корки для пет-пляшок. За попередньою інформацією, вибухнув один з верстатів, постраждали 10 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА