Інтерфакс-Україна
21:00 28.09.2019

У Ніжині мотоцикліст виїхав на зустрічну смугу руху і врізався в поліцейський патруль

2 хв читати
У Ніжині мотоцикліст виїхав на зустрічну смугу руху і врізався в поліцейський патруль

У Ніжині (Чернігівська обл.) в суботу ввечері мотоцикліст виїхав на зустрічну смугу руху і врізався в поліцейський автомобіль, його доставили в реанімацію місцевої лікарні, повідомила прес-служба обласної Національної поліції.

"Сьогодні ввечері в місті Ніжин водій мопеда Address виїхав на зустрічну смугу і врізався в поліцейське авто Toyota Prius. Водій мопеда отримав серйозні травми. Потерпілого одразу доставили в реанімацію місцевої лікарні. Його стан оцінюється як важкий", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в суботу ввечері поліцейський автомобіль під час патрулювання повернув з вул.Широкомогерської на Таращанську в Ніжині. За поворотом водій авто майже відразу побачив, що назустріч їм насувається мопед з двома людьми. Правоохоронці звернули праворуч і зупинилися, але мотоцикліст у цей момент звернув на зустрічну смугу і врізався в передню ліву фару патрульного автомобіля.

Постраждалого в зіткненні мотоцикліста в важкому стані доставили в реанімацію місцевої лікарні. Лікарі з'ясують, чи був він у стані алкогольного сп'яніння.

Другий пасажир мотоцикла отримав незначні травми і самовільно покинув місце ДТП. Він був з ознаками сильного алкогольного сп'яніння.

За інформацією поліції, обидва чоловіки були без шоломів.

Правоохоронці виявили в бардачку під сидінням мопеда документи на транспортний засіб, поліс і посвідчення водія а також пакет з їжею і пляшками із залишками алкоголю.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп закликає до зміни режиму влади в Ірані

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Офіс норвезької компанії-виробника систем ППО Kongsberg Defence and Aerospace відкрито в Україні — Умєров

Зеленський про ракетний удар РФ по полігону Сухопутних військ: є втрати, є поранені. Потрібна повна відповідальність

Жодного поширення ядерної зброї в сучасному світі не повинно бути - Зеленський

Сибіга відвідає Брюссель для участі у засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС

Українського журналіста Владислава Єсипенка незаконно засудженого в Криму, звільнено після понад чотирьох років ув’язнення - ЗМІ

Генпрокурор Кравченко повідомив, що продав службову квартиру, щоб вкласти кошти у більшу

Норвегія планує додатково виділити $400 млн на закупівлю озброєння для України — Умєров

В НАТО досягли домовленостей збільшити витрати на оборону до 5% ВВП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА