Інтерфакс-Україна
08:35 29.09.2019

Землетрус в Індонезії забрав життя 30 людей

1 хв читати
Землетрус в Індонезії забрав життя 30 людей

Кількість загиблих при землетрусі в Індонезії досягла 30, ще 156 постраждали, а близько 25 тис. людей були змушені покинути будинки, повідомляє в неділю агентство Xinhua.

Режим НС діятиме до 9 жовтня.

Протягом цього часу на місці події будуть проводити рятувальні та відновлювальні роботи.

Підземний поштовх магнітудою 6,6 зафіксований в акваторії моря Банда в східній частині Індонезії біля південного узбережжя острова Серам 26 вересня. За інтенсивністю струсів в епіцентрі землетрус оцінюється як "спустошливий".

ОСТАННЄ

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА