Інтерфакс-Україна
21:10 30.09.2019

Генерал Марк Міллі приведений до присяги на посаді глави Об'єднаного комітету начальників штабів США

1 хв читати
Генерал Марк Міллі приведений до присяги на посаді глави Об'єднаного комітету начальників штабів США

Генерал Марк Міллі в понеділок склав присягу при вступі на посаду глави Об'єднаного комітету начальників штабів (ОКНШ) ЗС США, повідомляє видання The Hill.

Присутній на церемонії президент США Дональд Трамп зазначив, що Марк Міллі "буде найщасливішим генералом в історії". Президент пояснив, що церемонію супроводжував проливний дощ, а "все моє (Трампа - ІФ) життя я чув, що якщо під час важливої події йде дощ, то це принесе вдачу".

Трамп додав, що "абсолютно впевнений" у новому, 20-му за рахунком очільнику ОКНШ, і назвав Міллі "другом" і "порадником".

Зі свого боку Міллі заявив, що ЗС США нині є найбільш підготовленою і найкращою збройною силою за всю історію людства.

Таким чином, на посаді глави ОКНШ Марк Міллі офіційно змінив Джозефа Данфорда.

The Hill зазначає, що глава ОКНШ ЗС США є найбільш високопоставленим офіцером американських збройних сил. При цьому, вказує The Hill, Марк Міллі вступив на цю посаду на тлі зростання напруженості між США і Іраном, тез оборонної стратегії США про необхідність сконцентрувати зусилля на протистоянні Росії і Китаю і на тлі триваючої війни в Афганістані.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія розгляне приєднання до нової програми ЄС з фінансування оборони - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 150 ворожих атак - Генштаб

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА