Інтерфакс-Україна
15:21 02.10.2019

Генпрокуратура готує підозру Порошенку та кільком нардепам - джерело

1 хв читати

Генеральна прокуратура України готує підозру п'ятому президентові України Петру Порошенку за статтею про зловживання владою, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Генпрокуратурі.

"Активно відпрацьовуються проекти підозр колишньому главі держави, а також деяким нинішнім і колишнім народним депутатам", - сказав співрозмовник агентства в середу.

При цьому він не уточнив подробиць, зазначивши лише, що проект підозри Порошенку стосується зловживання владою.

Як відомо, для притягнення нардепів до відповідальності необхідна згода Верховної Ради та внесення відповідного подання генпрокурора до парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА