Інтерфакс-Україна
16:01 02.10.2019

В Одесі вручили сертифікати на квартири усім звільненим морякам - омбудсмен

1 хв читати
В Одесі вручили сертифікати на квартири усім звільненим морякам - омбудсмен

Церемонія вручення сертифікатів на двокімнатні квартири усім 24 морякам, звільненим 7 вересня, відбулася в одеському готелі II Decameron у середу, повідомляє уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

За її словами, перед врученням сертифікатів відбулася презентація квартир, які розташовані в одеській новобудові з налагодженою інфраструктурою. "Квартири придбав Фонд Віктора Пінчука за ініціативою президента України Володимира Зеленського", - написала Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Раніше заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомив, що всім звільненим 24 українським морякам, яких утримували в РФ, уже куплено квартири, і вони проживатимуть в одному будинку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА