Інтерфакс-Україна
09:05 03.10.2019

Президент Фінляндії закликав продовжити СНО-3

1 хв читати
Президент Фінляндії закликав продовжити СНО-3

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо в середу заявив про важливість збереження системи контролю над озброєннями в світі, важливим компонентом якого має стати продовження договору СНО-3.

"Деякі з нас пам'ятають гірші роки "холодної війни" в 1960-і: не було жодної угоди (про контроль над озброєннями - ІФ), просто "холодна війна". Ми не можемо дозволити ситуації повернутися до того, коли не буде жодної угоди з приводу контролю над озброєннями", - сказав він під час спільної прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом.

"Ось чому необхідно намагатися вести переговори з приводу нових договорів і продовжити дію СНО-3. Це було б хорошим новим початком для міжнародного співробітництва в цій галузі", - пояснив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА