Інтерфакс-Україна
07:31 04.10.2019

Держдеп США схвалив поставку Україні протитанкових озброєнь сумою понад $ 39 млн

1 хв читати
Держдеп США схвалив поставку Україні протитанкових озброєнь сумою понад $ 39 млн

Держдепартамент США дав добро на поставки в Україну протитанкових комплексів Javelin і боєприпасів до них на загальну суму в $ 39,2 млн, йдеться в заяві Агентства США зі співпраці в сфері оборони.

"Держдепартамент прийняв рішення схвалити продаж Україні 150 ракет Javelin, відповідного обладнання і техпідтримки на суму, що не перевищує $ 39,2 млн", - зазначається в заяві.

Згідно з документом, у четвер Агентство представить відповідне повідомлення в Конгрес США.

Водночас у заяві підкреслюється, що "повідомлення про потенційний продаж потрібно за законом, і не означає, що ця угода завершена".

У заяві також нагадують, що влада України раніше запитувала 10 протитанкових комплексів Javelin і 150 ракет до них. При цьому вартість майбутніх можливих поставок також покриває транспортування вантажу, допоміжне обладнання та інші елементи матеріально-технічної підтримки, говориться в заяві.

Зазначається, що система Javelin допоможе Україні зміцнити оборонний потенціал для збереження територіальної цілісності країни.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацгвардійці відбили штурм росіян на Часів Яр, знищено або уражено щонайменше 10 одиниць техніки

Від російських обстрілів постраждали двоє дітей у Нікополі

Канцлер ФРН: Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим

Сибіга: Україна, як ніхто інший, зацікавлена у припиненні розпочатої Росією війни

Стубб: Коаліція охочих об'єднана і сповнена рішучості досягти тривалого і справедливого миру для України

Очільник КМВА пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА