17:29 04.10.2019

Шевченківський райсуд Києва провів підготовче засідання у справі за позовом Богдана до журналістів "Схем" і НСТУ

2 хв читати
Шевченківський райсуд Києва провів підготовче засідання у справі за позовом Богдана до журналістів "Схем" і НСТУ

Шевченківський районний суд Києва провів підготовче засідання у справі за позовом голови Офісу президента України Андрія Богдана проти журналістів програми "Схеми" та Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) про захист честі, гідності та ділової репутації.

"4 жовтня 2019 року в Шевченківському районному суді Києва відбулося підготовче судове засідання за позовом Богдана Андрія Йосиповича до ВАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", Седлецької Н., Савчука М., Єгошиної В. про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації", - повідомляє прес-служба суду в п'ятницю.

Зазначається, що під час судового засідання суд розглянув подану відповідачем заяву про відвід судді, мотивовану тим, що відповідач вважає відхилення клопотання про вимогу доказів здійсненим за надуманими підставами і що відповідачам створено перешкоди в зборі доказів.

"Суд дійшов висновку про необґрунтованість заявленого відводу, вважає своє рішення про відмову в задоволенні клопотання... таким, що ґрунтується на принципах норм ЦПК, а тому не бачить підстав для задоволення відводу", - зазначено в повідомленні.

Питання про відвід судді від розгляду справи буде передано для визначення іншому судді, який визначається в порядку, встановленому ч.1 ст.33 ЦПК України.

У суді зазначили, що інформацію про результати розгляду, дату й час судового засідання у справі повідомлять додатково.

Як повідомлялося, Богдан через суд хоче домогтися, щоб журналісти програми "Схеми" та НСТУ спростували недостовірну інформацію, зокрема про те, що у 2018 році – на початку 2019 року він перетинав білоруську повітряну ділянку кордону 11 разів, а починаючи з 2014 року нібито шість разів перетинав російський кордон, в аеропорту "Внуково" зафіксовано його три зльоти та три вильоти.

Він подав позов до Шевченківського районного суду Києва 20 серпня. Відповідачами зазначені троє журналістів: Валерія Єгошина, Максим Савчук та Наталя Седлецька, а також НСТУ.

1 жовтня відбулося підготовче засідання за позовом Богдана.

На засіданні у вівторок представник відповідача Седлецької заявив клопотання про витребування доказів, суд відмовився задовольнити це клопотання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА