Інтерфакс-Україна
11:56 07.10.2019

Загрози життю постраждалих в аварії Ан-12 під Львовом немає - медики

1 хв читати
Загрози життю постраждалих в аварії Ан-12 під Львовом немає - медики

Загрози життю трьох членів екіпажу літака АН-12, який здійснив аварійну посадку біля Львова, немає, повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на дані головного лікаря міської лікарні №8 Василя Обаранця.

"На ранок 7 жовтня стан усіх постраждалих середньої важкості, стабільний, загрози життю немає", - цитує прес-служба слова головного лікаря.

За словами Обаранця, один із членів екіпажу все ще залишається в реанімації, а двох переведено до травматологічного відділення.

Як повідомлялося, 4 жовтня близько 7:10 ранку біля Львова здійснив аварійну посадку транспортний літак Ан-12. Він приземлився за 1,5 км від злітно-посадкової смуги аеропорту.

Унаслідок аварійної посадки загинули п'ятеро людей, ще троє дістали травм і були госпіталізовані.

За даними львівського аеропорту, літак летів рейсом Віго (Іспанія) - Стамбул (Туреччина) і планував у Львові дозаправлення.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом аварійної посадки літака біля Львова за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній заклад у Запоріжжі пошкоджено через російський удар – ОВА

Засуджено двох ворожих інформаторів, які робили "відеопастки" біля аеродромів на заході України, - СБУ

Екіпаж гвинтокрила Мі-24 загинув під час виконання бойового завдання

Зеленський обговорив з прем'єром Бельгії механізми використання знерухомлених активів РФ

Зеленський: У нас є деякі системи ППО з дефіцитом ракет

Рютте: Гарантії безпеки для України мають бути такими, що якщо Путін знову захоче напасти, то наслідки будуть руйнівними

Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру

Активи Росії мають бути використані для захисту від агресії РФ та відбудови – звернення Зеленського до Євроради

Рада запровадила нові інструменти підтримки кінематографії: фінансування девелопменту, нацрібейт і відшкодування відсотків за кредитами

УЧХ, ArcelorMittal та Люксембурзький Червоний Хрест планують співпрацю для реалізації гуманітарних програм в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА