Інтерфакс-Україна
12:09 07.10.2019

Люк Бессон заявив, що ніколи не гвалтував жінок

1 хв читати

Французькому режисерові і сценаристові Люку Бессону знову довелося виправдовуватися після того, як його звинуватили в згвалтуванні. В інтерв'ю телеканалу BFM француз розповів, що ніколи не піднімав руку на жінок, ніколи не гвалтував і не погрожував.

Бессон підкреслив, що жодного разу «не примушував жінку до чого-небудь ні фізично, ні морально, і ніколи не підсипав наркотики».

Раніше стало відомо, що стосовно Бессона поновили кримінальну справу. Актриса і модель Сенд ван Рой звинуватила відомого кінорежисера, який був її бойфрендом, в згвалтуванні, уточнює AFP. Ван Рой заявила, що близько півтора років тому опинилася з режисером в одному готельному номері, де той нібито підсипав їй снодійне. Побачивши, що його 26-річна пасія заснула, Бессон зробив з нею статевий акт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА