15:31 10.10.2019

Верховна Рада та Кабмін створили спільну платформу для євроатлантичного просування України - Кулеба

1 хв читати
Верховна Рада та Кабмін створили спільну платформу для євроатлантичного просування України - Кулеба

Парламент і уряд України створили спільну платформу для подальшого євроатлантичного просування України, повідомив віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

"Ніколи до цього уряд і парламент не створювали таку спільну платформу, щоб рухатися шляхом євроатлантичної інтеграції", - сказав Кулеба на брифінгу в Києві у четвер.

Він запевнив, що курс на євроатлантичну інтеграцію України залишається незмінним, і в програмі діяльності уряду, яку затвердив парламент, чітко окреслено мету, яку ставить уряд на найближчі п'ять років: "досягнення відповідності критеріям членства в організації Північноатлантичного договору".

Кулеба також повідомив, що наразі уряд завершує роботу над річною національною програмою під егідою комісії Україна-НАТО на 2020 рік. "Це надзвичайно серйозний комплексний документ, який ми робимо людиноцентричним і ставимо у центр цього документа інтереси громадянина України, який може користуватися перевагами сектору безпеки та оборони, відчувати себе захищеним, а також солдата та офіцера Збройних сил України", - сказав віце-прем'єр.

За його словами, робота над програмою здійснюється у такий спосіб, щоб її максимально було наближено до Плану дій щодо членства у НАТО.

"Це конкретний документ, імплементація якого крок за кроком поступово наближає нас до мети", - наголосив Кулеба.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА