Інтерфакс-Україна
18:04 10.10.2019

Держприкордонслужба вдвічі скоротила автопарк своєї адміністрації: всі джипи відправлено на кордон - Дейнеко

2 хв читати
Держприкордонслужба вдвічі скоротила автопарк своєї адміністрації: всі джипи відправлено на кордон - Дейнеко

Автопарк адміністрації Державної прикордонної України скоротили, а близько 30 автомобілів відправили в розпорядження прикордонників, що служать на державному кордоні, повідомив голова прикордонвідомства Сергій Дейнеко.

"Для забезпечення роботи адміністрації Держприкордонслужби використовувались 64 автомобілі. Ми скоротили. Близько 30 авто ми відправили на держкордон, зокрема всі транспортні засоби підвищеної прохідності, тобто всі джипи поїхали на кордон", - розповів голова українських прикордонників журналістам у четвер.

Крім того, Дейнеко заявив про намір скоротити кількість регіональних управлінь із восьми до трьох до кінця 2019 року.

За його словами, останніми роками також необґрунтовано було збільшено чисельність працівників управлінської ланки прикордонвідомства.

"Якщо взяти державний кордон, то ми бачимо, що у нас бракує солдатів, які мають виходити щодня охороняти державний кордон, зате майже на 100% укомплектована управлінська ланка в адміністрації, регіональних управліннях. Це дисбаланс, за який мені соромно перед солдатами, які несуть службу доба через добу, а тут "жирують" генерали", - додав Дейнеко.

У цьому контексті він анонсував скорочення кількості "генеральських посад".

"Штатна чисельність генеральських посад становила 54. На момент мого призначення на посаду (голови Держприкордонслужби - ІФ) - 38 осіб мали звання генерала, нині ми скоротили в адміністрації шість посад, після завершення реформування регіональних управлінь у нас залишиться 19", - сказав Дейнеко.

Голова українських прикордонників заявив, що реформа відомства має на меті привести Держприкордонслужбу до загальноєвропейської практики - трирівневої системи.

"У колег є трирівнева система - є підрозділи, які безпосередньо охороняють державний кордон, управлінська ланка над ними - прикордонний загін, а наступний - це вже адміністрація Держприкордонслужби. На мій погляд, це ідеальна структура", - розповів він.

Говорячи про те, як у Держприкордонслужбі сприйняли ініціативи нового керівництва щодо реформування служби, Дейнеко розповів: "Опір був, звісно. Але ті, хто безпосередньо займається охороною кордону, - солдати, молоді офіцери, сприйняли це на ура".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українсько-Американський інвестиційний фонд відбудови до осені має запрацювати – Арахамія

У Куп’янську рятувальники деблокували тіло загиблого чоловіка з-під завалів будівлі КП, зруйнованої ворожим авіаударом

Порошенко перед голосуванням за угоду про копалини нагадав про гарантії безпеки та підтримку США

Президент присвоїв голові СБУ Малюку звання Герой України

Шмигаль про ратифікацію Радою угоди зі США: Важливий крок до відновлення нашої економіки і зростання добробуту людей

Девіс і Шмигаль обговорили впровадження Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови

Рада ратифікувала угоду між США та Україною про створення інвестфонду

Міністр оборони Бельгії: Ми збільшимо обсяги допомоги Україні, зокрема військової

Європарламент ухвалив резолюцію про повернення українських дітей

Мерц: Питання про відправлення військових ФРН в Україну поки не стоїть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА