Інтерфакс-Україна
20:26 10.10.2019

Суд постановив допитати Трубу і Портнова як свідків у справі про напад на Порошенка - адвокат

1 хв читати
Суд постановив допитати Трубу і Портнова як свідків у справі про напад на Порошенка - адвокат

Адвокат народного депутата, п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань повідомив, що Шевченківський районний суд Києва скасував попередню постанову суду про відмову в допиті як свідків директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби та екс-заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

"Сподіваюсь, читачі не забули напад проросійських провокаторів на Петра Порошенка біля будівлі ДБР, під час якого постраждали співробітники Управління державної охорони. Кримінальне провадження зареєстроване, однак слідчий Національної поліції чогось не хотів допитати осіб, які створили для організації нападу всі умови", - написав Головань у своєму блозі в інтернет-виданні "Українська правда" в четвер.

За його словами, йдеться про Трубу та Портнова.

"Шевченківський суд помилку слідчого виправив, і постанову про відмову в задоволенні клопотання представника потерпілих про допит Р.Труби та А.Портнова скасував", - додав Головань і прикріпив скан-копію постанови суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА