Інтерфакс-Україна
19:19 11.10.2019

Барньє вважає за можливе перейти до детального обговорення чернетки угоди про вихід Британії з ЄС

2 хв читати
Барньє вважає за можливе перейти до детального обговорення чернетки угоди про вихід Британії з ЄС

Координатор ЄС на переговорах щодо Brexit Мішель Барньє в п'ятницю закликав перейти до детального обговорення чорнового плану угоди про вихід Британії з ЄС, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на джерела.

За даними двох офіційних осіб, що розмовляли з агентством, Барньє повідомив послам 27 країни-членів ЄС про те, що прогрес у переговорах достатній для того, щоб розпочати процес обговорення чернеток юридичного тексту.

Раніше в п'ятницю повідомлялося, що Барньє зустрівся за сніданком у Брюсселі з міністром Великої Британії щодо Brexit Стівеном Барклі, щоб обговорити перспективи можливої угоди щодо Brexit. Вони назвали цю зустріч конструктивною.

Він виступив із такою заявою після того, як прем'єр Ірландії Лео Варадкар і його британський колега Борис Джонсон за підсумками переговорів заявили, що є шлях для досягнення можливої угоди.

Вихід Великої Британії з ЄС наразі намічений на 31 жовтня 2019 року. Британський парламент ухвалив закон, згідно з яким прем'єр-міністр країни Борис Джонсон, якщо до 19 жовтня не вдасться погодити угоди про Brexit з ЄС, повинен буде просити в Брюсселя тримісячне відстрочення. Проте прем'єр раніше попереджав, що швидше "помре в стічній канаві", ніж проситиме ЄС про таке.

Попередниця Джонсона на посаді прем'єра Терези Мей погодила з ЄС угоду, що регламентує вихід Великої Британії з цього інтеграційного об'єднання. Проте британський парламент відмовився ратифікувати документ. Джонсон же вважає ті домовленості поганими і намагається добитися інших, вигідніших для його країни умов

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДОТ Міноборони вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації

Рада оборони Харківської області розширила зону обов'язкової евакуації сімей із дітьми з Куп‘янського району

ООН про атаку Росії на гумконвой на Херсонщині: такі удари є абсолютно неприйнятними

Труханов планує оскаржити позбавлення громадянства в суді

Кількість жертв через обстріли Херсону збільшилась до трьох – обладміністрація

Об'єкти теплопостачання на початок жовтня усунули понад 60% виявлених порушень – Держенергонагляд

Перший віцепрем’єр Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів ефективність "лінії дронів"

Експосадовцю Військової академії Одеси повідомлено про підозру в 1,1 млн грн незаконних виплат

Кабмін збільшив до 6 місяців строки виплати компенсацій за працевлаштування переселенців на прифронтових територіях

Зеленський підписав укази про позбавлення громадянства мера Одеси Труханова, екснардепа Царьова та танцівника Полуніна – телемарафон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА