Інтерфакс-Україна
08:29 12.10.2019

Рух трамваїв № 1 буде призупинено через капремонт шляхів

1 хв читати
Рух трамваїв № 1 буде призупинено через капремонт шляхів

З 20:00 12 жовтня до 12:00 13 жовтня рух трамваїв № 1 буде призупинено через капітальний ремонт шляхів, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"З 20:00 12 жовтня до 12:00 13 жовтня рух трамваїв маршруту № 1 буде тимчасово призупинено в зв'язку з посиленою фазою капремонту шляху на ділянці від "вул. Генерала Потапова" до "Бульвару Кольцова". Трамваї маршруту № 3 працюватимуть у звичайному режимі", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті КМДА в п'ятницю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд вивільнив 800 МВт потужності для споживачів після перегляду об'єктів критичної інфраструктури – Міненерго

В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні

У Варшаві розпочалась зустріч Навроцького та Зеленського

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Заступниця керівника ОП Ковальська: над законом про альтернативну службу ми зараз працюємо

Орбан: Ми не дозволили Європі оголосити війну Росії, використовуючи російські активи

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА