Інтерфакс-Україна
18:59 12.10.2019

У ДТП в Миколаївській області травмувалися два водії і підліток

1 хв читати
У ДТП в Миколаївській області травмувалися два водії і підліток

У результаті дорожньо-транспортної пригоди за участі двох легкових автомобілів в Миколаївській області травми отримали два водія і 11-річна дівчинка, повідомив відділ комунікації обласної Національної поліції.

"Сталося зіткнення автомобілів Mercedes Benz, під керуванням 49-річного жителя з Южноукраїнська, і Toyota Land Cruiser, за кермом якого перебував 35-річний житель Київської області. В результаті ДТП водії обох транспортних засобів, а також 11-річна пасажир автомобіля Mercedes Benz отримали тілесні ушкодження і доставлені до лікарні", - йдеться в повідомленні.

Інцидент стався в суботу, 12 жовтня, близько 9:00 на автодорозі Кіровоград-Платонове поблизу повороту в напрямку Первомайська.

Правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували підрозділ ДСНС в Ніжині, один рятувальник загинув, двоє поранені – обладміністрація

Правоохоронці оголосили в розшук ексдепутата Іванющенка, підозрюваного у заволодінні 18 га землі під Києвом

ППО знешкодила вночі 48 з 75 ворожих дронів, зафіксовані влучання в 6 локаціях

Учасники спецсесії ЄВІ отримали результати в персональних кабінетах - УЦОЯО

Дві пожежі виникли в Київській області внаслідок атаки російських дронів, без постраждалих – обладміністрація

ЦПД спростувало інформацію про присутність росіян у центрі Купʼянська

Голова Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Внаслідок ворожого обстрілу Полтавщини, поїзди затримуються у межах 3 годин – "Укрзалізниця"

Росіяни атакували залізничну інфраструктуру Полтавщини – Когут

Трамп визнав "терористичною організацією" рух "Антифа" в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА