Інтерфакс-Україна
21:54 13.10.2019

У Києві проводиться спецоперація з затримання підозрюваних у вбивстві людини

1 хв читати
У Києві проводиться спецоперація з затримання підозрюваних у вбивстві людини

У Києві в неділю ввечері на вул.Дегтярівська застрелили людину, проводиться спецоперація з затримання групи підозрюваних, повідомили в поліції Києва.

"Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні. У столиці проводиться спецоперація з затримання підозрюваних, які втекли на автомобілі", - йдеться в повідомленні на сторінці відомства.

Повідомлення про стрілянину і пораненого в Шевченківському районі на вулиці Дегтярівській біля офісу надійшло правоохоронцям у неділю ввечері

За словами очевидців, нападники кілька разів вистрілили в бік потерпілого, а потім зникли на автомобілі чорного кольору. "Наразі співробітники карного розшуку встановлюють мотиви вбивства 33-річного чоловіка, який від отриманих вогнепальних поранень помер у лікарні", - зазначили в поліції Києва.

Правоохоронці проводять комплекс оперативних заходів з затримання підозрюваних, щодо них орієнтовані всі наряди", - повідомив з місця події начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом умисного вбивства.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА