19:01 14.10.2019

Масові акції в Києві відбуваються без порушень правопорядку

1 хв читати
Масові акції в Києві відбуваються без порушень правопорядку

Правоохоронці Києва продовжують стежити за безпекою в центральній частині столиці до завершення всіх заходів і констатують, що акції проходять без порушення правопорядку.

"Перша масова хода почалася від парку Тараса Шевченка, звідки близько 6тис. учасників акції колоною пройшли до Офісу президента України. Після цього громадяни спокійно розійшлися. Організатори заходу завчасно повідомили про маршрут слідування, тому правоохоронці супроводжували їх, забезпечуючи проходження колони. Порушень порядку не зафіксовано", - повідомляє в понеділок увечері Відділ комунікації поліції Києва.

При цьому в прес-службі столичного главку зазначили, що зараз в Києві триває ще одна акція, тому працівники столичної поліції і військовослужбовці Нацгвардії продовжують нести службу на місцях.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА