09:50 16.10.2019

Працівники британської пошти мають намір провести страйк

1 хв читати
Працівники британської пошти мають намір провести страйк

Працівники британської поштової служби Royal Mail Plc виступили за проведення страйку, який може охопити святковий період кінця року.

Близько 97% членів Спілки працівників зв'язку (CWU) підтримали страйк, йдеться в повідомленні профспілки.

Деталі плану, зокрема терміни проведення страйку, буде визначено в наступні кілька тижнів, заявив глава CWU Дейв Ворд.

Профспілка, до якої входять 110 тис. працівників, домагається від керівництва компанії скорочення робочого тижня, перегляду схеми нарахування пенсій, а також підтвердження збереження робочих місць.

Той факт, що страйк може розтягнутися на період, що включає "Чорну п'ятницю" та Різдво, дає профспілці додаткові важелі впливу на керівництво компанії, зазначають експерти.

Акції Royal Mail подорожчали на 1,7% за підсумками торгів у Лондоні у вівторок. Від початку цього року їхня вартість впала на 20,5%.

Парламент Великої Британії заснував поштову службу в наближеному до сучасного розуміння близько 360 років тому, проте Royal Mail простежує свою історію з 1516 року.

Компанію приватизували в жовтні 2013 року. Держава заробила від цієї приватизації, найбільшої з 1990-х років, 1,98 млрд фунтів стерлінгів.

Штат Royal Mail налічує близько 130 тис. працівників, що робить компанію одним із головних роботодавців країни. Компанія доставляє і кореспонденцію, і посилки, проте останніми роками саме на частку посилок припадає основна частина бізнесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА