Інтерфакс-Україна
19:16 16.10.2019

У Каталонію направляють 200 спецназівців для підкріплення поліції і нацгвардії

1 хв читати
У Каталонію направляють 200 спецназівців для підкріплення поліції і нацгвардії

МВС Іспанії до кінця тижня направить до Каталонії 200 спецназівців як підкріплення 2 тис. службовців поліції і національної гвардії, які вже розміщені в містах цього автономного співтовариства Іспанії, повідомляє в середу іспанська газета "Паїс".

Черговий виток напруженості в Каталонії пов'язаний з винесенням тривалих термінів тюремного ув'язнення низці колишніх представників каталонського керівництва, які були причетні до спроби проведення референдуму про незалежність цього автономного співтовариства Іспанії 1 жовтня 2017 року.

Минулої ночі в Барселоні відбулися масові акції протесту, які переросли в зіткнення з поліцією. Затримано понад 200 осіб.

На п'ятницю в Каталонії намічено проведення загального страйку, яке, як зазначають ЗМІ, може перерости в заворушення.

Зовнішньополітичні відомства низки іноземних держав рекомендували своїм громадянам, які перебувають в Каталонії, приймати підвищені заходи безпеки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

АТ "Укрзалізниця" з 14 грудня вводить новий графік поїздів регіональних, приміських та міських рейсів

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА