Інтерфакс-Україна
09:36 17.10.2019

Заступником гендиректора "Укроборонпрому" з юрпитань став Федорчук з АМКУ, з маркетингу Морозов з ISTIL, головою фіндепартаменту Незгодюк із "Метінвесту"

2 хв читати
Заступником гендиректора "Укроборонпрому" з юрпитань став Федорчук з АМКУ, з маркетингу Морозов з ISTIL, головою фіндепартаменту Незгодюк із "Метінвесту"

Генеральний директор держконцерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус призначив керівників ще трьох напрямів: заступником гендиректора з правових питань став Даніїл Федорчук, із маркетингу та збуту - Михайло Морозов, директором фінансово-економічного департаменту - Анатолій Незгодюк, повідомила прес-служба концерну у Facebook.

Про чергові зміни в керівному складі держконцерну повідомив також заступник гендиректора "Укроборонпрому" з питань трансформацій Роман Бондар.

"Daniil Fedorchuk став лідером юридичної функції, очоливши вкрай важливий напрям, що пронизує всі сфери діяльності концерну. Перед цим Даніїл керував юридичною функцією Антимонопольного комітету, а до цього багато років працював у міжнародних юридичних компаніях, зокрема Beiten Burkhardt", - написав Бондар на своїй сторінці у Facebook.

Крім цього він повідомив, що Морозов очолив напрям зовнішньоекономічної діяльності, фокусуючись насамперед на зростанні обсягу експортних операцій та структурній реформі спецекспортерів.

"До цього Михайло понад 10 років був керівником групи ISTIL і має значний досвід управління спецекспортерами, зокрема ДП "Прогрес", - написав Бондар.

За його словами, Незгодюк більше ніж 10 років працював як фінансовий директор ключових активів "Метінвесту", а до цього обіймав посади фінансового контролера в Gallaher Ukraine та Kraft Foods Ukraine.

"Це ще не все. Незабаром буде більше новин", - написав Бондар.

Як повідомлялося, в середині вересня гендиректор "Укроборонпрому" Абромавичус призначив собі чотирьох заступників: Бондаря з рекрутингової компанії Odgers Berndtson Ukraine, Надію Бігун з ProZorro - на закупівлі, Сергія Іванюту з досвідом роботи в НБУ та "Укргазвидобуванні" - на фінансово-економічний блок та Олега Яковенка з досвідом роботи в Мінекономрозвитку - на проектний офіс держконцерну.

У першій декаді жовтня директором з безпеки призначено екс-заступника голови Нацполіції Костянтина Бушуєва, директором з персоналу - Віталія Пахомова з "Метінвесту".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

Росіяни атакували безпілотником турецьке судно – ВМС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА