Інтерфакс-Україна
15:46 17.10.2019

Гладковський заперечує спробу виїхати із країни та наявність кримінальних справ проти нього - прес-служба "Богдана"

1 хв читати
Гладковський заперечує спробу виїхати із країни та наявність кримінальних справ проти нього - прес-служба "Богдана"

Президент корпорації "Богдан", екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, якого затримали у четвер співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) в аеропорту "Бориспіль", мав вилетіти на відкриття виставки Bus world 2019 Брюсселя, а не робив спроби покинути територію України, повідомила прес-служба "Богдана".

"Все це затримання - не більше ніж інсинуації та спроба створити картинку для телебачення. Гладковський як президент автомобільної корпорації "Богдан" сьогодні мав вилетіти на відкриття автовиставки до Брюсселя, на яку його офіційно запросили організатори. Тому такі дії не мають нічого спільного з правосуддям, скоріше це можна розцінити як ручне управління силовими органами", - повідомили агентству" Інтерфакс-Україна "в корпорації, додавши скан-копію запрошень.

Крім того, у "Богдані" нагадали, що Гладковський не є фігурантом жодної кримінальної справи і після звільнення з держслужби неодноразово виїжджав з України і повертався назад.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА